Отзывы о компании Интернет магазин tsarsky-shop.com.ua
- Андрій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Насправді манеж зручний, особливо коли немає зайвого місця в хаті. В розкладеному вигляді ставимо одразу на диван, де малюк і повзає.
- Татьяна С.
Через тиждень, просто розірвалась обшивка стільчика-бо припусків тканини майже не має(((( між спинкою і сидінням весь шов розійшовся
- Комментарий продавца
Зв'язалися з покупцем. Замінили сидіння.
Проблема вирішена
- Комментарий продавца
- Юрій Ю.
До продавця питань немає. Є питання до товару. При збиранні виявилось що в сидіння нахил вперед , що досить незручно. Прийшлося купувати
і підкладати металеві шайби та інші більш довші болти під кріплення сидіння десь 1 см , щоб хоть якось вирівняти. Але жах настає , коли сідаєш на нього - відчуваєш хрустіння ЦЕЛОФАНУ !!! Так целофану замість поролону !!! Що так має бути??? Кілька років тому купував такого самого на вигляд стільця з Польщі - думав що цей такий самий , але як я помилявся. Жахлива підробка! Шахраї!!!- Комментарий продавца
Дивний відгук!
Щодо нахилу сидіння — це чітко видно на фото: така конструкція товару, і додаткових елементів для вирівнювання не потрібно.
В якості наповнювача використовується поролон, який створює відчуття м’якості та може видавати легке шурхотіння.
Зі свого боку ми запропонували покупцю повернення товару, але відповіді не отримали.
- Комментарий продавца
- Свербій О.
- Комментарий продавца
Шкода бачити оцінку в 1 зірку через незначну проблему, яку покупець вирішив самостійно і ми надали компенсацію. Вважаємо, що ситуація була максимально конструктивно вирішена.
- Комментарий продавца
- Алина Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ани К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Христина Н.
Барʼєр чудовий )
- Марта Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua