Отзывы о компании Интернет магазин tsarsky-shop.com.ua
- Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья Щ.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса С.
- Алла Б.
- Світлана Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна В.
Пластик на стільці подряпаний, не якісно закріплене м'яке місце степлером, шайбочок не хватило (було лише 4/6), ніжки дуже погані, не якісні матеріали !!
- Комментарий продавца
Ми зв’язалися з клієнтом, і з усіх претензій залишилася лише щодо пластику. Запропонували обмін сидіння або компенсацію, проте клієнт більше на зв’язок не виходив.
- Комментарий продавца
- Валерій Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую Вам! Все супер.
Бажаю Вам процвітання! - Анна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Д.
доброго дня. отримала замовлення швидко. Стільці складаються легко, сидіти зручно. Легкі, дизайн гарний, екогкіра м'яка, приємна на дотик. рекомендую цього виробника. ДЯКУЮ.
- Анастасія Т.
Дякую за швидкість і якість